1 Şubat İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 1 Şubat iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Türkiye Ligi her geçen gün kaosa daha fazla saplanırken, maçlar enteresan bir hızda devam ediyor. Bu ortamda maç değerlendirmek biraz garip olsa da biz sizler için 1 Şubat iddaa tahminlerinizde yer alma ihtimali olan 3 maçın analizini yaptık. TFF’ye inat futbol konuşmaya devam ediyoruz.

1 Şubat iddaa tahminlerimizin 1. maçı Orduspor ile Ankaragücü arasında oynanacak. Elde avuçta hiçbir şey kalmayan, gittikçe dibe giden, piyasası olan bütün futbolcuların koşarak uzaklaştığı, sadece taraftarının sahip çıktığı Ankaragücü büyük bir mucize olmazsa bu sene küme düşecek. Hatta büyük bir mucize olmazsa bu saatten sonra puan bile alamayacak. Ondan karşısındaki rakipten bağımsız değerlendirmekte yarar var. Orduspor kazanıra yüklü girmekte yarar var. Oran 1.20

1 Şubat iddaa tahminlerimizin 2. maçı Galatasaray ile Antalya arasında oynanacak. Antalya’nın sıcağından gelip, İstanbulda kar altında maça çıkmak Antalya için kolay olmayacaktır. Kendi saha ve seyircisi önünde kolay kolay puan bırakmayan Galatasaray mutlak favori. Oran 1.35.

1 Şubat iddaa tahminlerimizin son maçında Trabzonspor sahasında Bursaspor’u ağarlayacak. Bursaspor’un Galatasaray galibiyeti kimseyi yanıltmasın, bu sene bir türlü ritim bulamadılar ve hala istikrarsızlar. Burak Yılmaz önderliğinde Trabzon bu maçı kazancaktır. Oran 1.67.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.