1 Temmuz İddaa Tahmini

Değerli iddaa tahminleri okuyucularımız, sonunda beklenen gün geldi çattı. Yaklaşık bir aydır Avrupa’nın birçok yıldızını kadrolarında bulunduran milli takımlar Avrupa’nın en büyüğü olabilmek için birbiriyle mücadele etti. Bu mücadele boyunca birçok sürprizler yaşandı, büyük geri dönüşler, büyük hayal kırıklıkları ve futbol hayranlarının unutmayacağı birçok gol hafızalara kazındı. Ve sonuç: Avrupa’nın en büyüğü olabilmek için finalde mücadele etmeye iki takım hak kazandı: İspanya ve İtalya. Bize tarihin en gollü ve en zevkli Avrupa Futbol Şampiyonlarından birisini yaşatan 16 takımın tamamını alkışlıyor ve siz iddaa okuyucularımız için yaptığımız Euro 2012 final maçı değerlendirmesine geçiyoruz.

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için tıklayın

  • İspanya – İtalya 1 Temmuz

    İspanya bu finalde yer alması beklenen takımların başında geliyordu. Barcelona ve Real Madrid başta olmak üzere Avrupa’nın en kaliteli takımlarında forma giyen futbolculardan oluşan kadrosuyla turnuvanın en iddialı takımı olan son şampiyonun burada olması kesinlikle sürpriz değil. Ancak turnuvayı takip edenlerin de fark etmiş olacağı gibi, İspanya geçen senelere göre oldukça farklı bir noktada. Önceki iddaa tahminleri yazılarımızda da belirttiğimiz gibi, pas yüzdesini her geçen gün arttıran İspanya’nın “kuru pas” yaptığı ve eskisi kadar zengin hücum varyasyonları bulunmadığı açıkça görülüyor. Hatta birçok otorite yaşlanan ve eskisi kadar aç olmayan kadronu artık üst turlarda yer bulmasının zor olduğu konusunda birleşiyor.

    Ancak turnuva başlamadan önce İtalya’nın finalde olacağı söylense belki de birçok kişi inanmazdı. Zira her ne kadar İtalya en kötü oynadığı zamanlarda bile kendisine üst turlarda yer bulsa da, Almanya, İspanya ve Hollanda gibi son zamanlarda Avrupa’da baskın hale gelen ekiplerin arasından sıyrılma olasılığı oldukça zor görünüyordu. Ama İtalya herkesi şaşırtarak Gök Mavililerden hiç beklenmeyecek kadar ofansif bir futbol sergiledi ve Balotelli’nin olağanüstü performansıyla kendisine finalde yer buldu.

    Final karşılaşması kesinlikle olağanüstü bir mücadeleye sahne olacak ve sonucu kestirmek tabii ki zor. Ancak her iki tarafın da birbirini tartarak oynayacak ve denk güçlerin mücadelesinde beraberliğin kolay kolay bozulmayacağını düşünüyoruz. Uzatmalara, hatta penaltılara gidebilecek bir Euro 2012 finali bizleri bekliyor. Alternatif arayanlar 1,45 oranla ALT seçeneğini deneyebilirler