10 Kasım İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 10 Kasım iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Avrupa Şampiyonası Playoff maçlarından dolayı liglere ara verilen bu dönemde iddaa tahminlerimizi 10 Kasım akşamı oynanacak Euroleague basketbol maçlarından oluşturacağız.

10 Kasım iddaa tahminlerimize sezonun şu ana kadar ki en önemli maçı olacak olan Panathinaikos ile CSKA Moskova maçı ile başlıyoruz. Evet yunan temsilcisi çok formda ve kendi sahasında oynuyor ancak CSKA Moskova şu ana kadarki formu ile gösterdi ki karşılarında hiç bir takımın durması mümkün değil.  Açıkçası diğer seçeneklere bakmadan 1.81 orandan CSKA Moskova galibiyeti öncelikli ve bu maçla ilgili tek tercihim olacak.

10 Kasım iddaa tahminlerimizin ikinci maçı Anadolu Efes ile Macabi Tel Aviv maçı olacak. Jordan Farmar’ın sırtına binip ilerlemeye çalışan Macabi Tel Aviv karşısında çok geniş rotasyonla ve farklı ismlerden katkı alarak yoluna devam etmeye çalışan Anadolu Efes’in kendi sahasında oynayacağı maçı zorlansa da koparacağını düşünüyorum. 1.81 oranıyla Anadolu Efes galibiyeti diyorum.

Son maçımız ise Fenerbahçe Ülker’in grubundaki iki takımın maçı. Yolunanamağlup devam eden Caja Laboral Fransa deplasmanında Nancy’e konuk oluyor. 1.65 orandan Caja Laboral galibiyeti çok mantıklı.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.