11 Eylül 2012 İddaa Tahminleri

Değerli iddaa tahminleri okuyucularımız, Dünya Kupası Avrupa elemeleri için geçen hafta hazırlamış olduğumuz başarılı iddaa tahminleri kuponunu oynamış ve kazanmış olduğunuzu umuyoruz. Şimdi Salı günü oynanacak olan ikinci maçlar için hazırlamış olduğumuz iddaa tahminleri kuponumuz ile karşınızdayız. Salı günü Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa’nın birçok önemli takımı ikinci karşılaşmalarına çıkıyor. Geçen haftadan da gördüğünüz üzere, eleme maçlarında handikaplı seçenekleri değerlendirmek kazanç elde etmek için çok önemli. Bu hafta oynanacak karşılaşmalar sonucunda da iddaa tahminleri takipçilerimizin hazırlamış olduğumuz kuponla kazanacağına inanıyoruz. İddaa tahminlerimize geçmeden, kuponumuzun toplam oranının 4,52 olduğunu da belirtelim.

futbolcu

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Türkiye – Estonya 11 Eylül

    A Milli Futbol takımımız maalesef eleme grubuna iyi başlayamadı. Ancak ilk maçtaki mağlubiyetimiz, masum sayılabilir, sonuçta söz konusu olan grubun en güçlü takımı olan Hollanda deplasmanıydı ve ortada iyi niyetli bir futbol vardı. İkinci maçımızda Estonya ile evimizde karşılaşacağız ve ilk maçın aksine bu maçta puan kaybedilmesi gerçekten büyük kayıp olur. Ancak her ne kadar Selçuk İnan’ı oynatmaması ve diğer oyuncu tercihleri ile eleştirilse de Abdullah Avcı Hollanda maçındaki futbolu sahaya yansıtmayı başarırsa Estonya karşısında farklı galip gelmememiz için hiçbir neden yok.

  • Macaristan – Hollanda 11 Eylül

    Grubumuzun bir diğer maçında Hollanda Macaristan deplasmanına gidiyor. Macaristan’ın gruba üç puanla başlayan portakalları pek zorlayamayacağını düşünüyoruz. Grupta Türkiye deplasmanı dışında puan kaybetme imkanının zor olduğunu düşündüğümüz Hollanda, mili maç arasını altı puanla kafası rahat bir şekilde bitirecektir.

  • Bulgaristan – Ermenistan 11 Eylül

    Bu haftaki iddaa tahminleri kuponumuzun belki de en iddialı tahminine geldik. İlk maçta deplasmanda Malta’yı tek golle devirerek B Grubunda liderlik otluğuna oturan Ermenistan, İtalya ile evinde 2-2 berabere kalan Bulgaristan karşısında. İnişleri ve çıkışları olsa da, bir futbol ülkesi olan Bulgaristan Ermenistan’ı devirecektir, zira evinde İtalya ile berabere kalarak Bulgaristan evinde daha çok can yakacağını herkese gösterdi.