11 Kasım İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 11 Kasım iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Avrupa Şampiyonası Playoff maçları olması sebebiyle bu hafta sonu Avrupa Liglerindeki maçlar ıskartaya alındı. Playofflarda oynanacak 4 maçtan üçünü sizler için değerlendireceğiz.

11 Kasım iddaa tahminlerine Bosna Hersek – Portekiz maçı ile başlayalım. Portekiz son 15 yılda olduğu gibi yıldızlar topluluğu kıvamında. Neredeyse her pozisyon için bir tane üst seviye oyuncusu olan bir takım. Ronaldo gibi son yılların en formda ismi de cabası. Kağıt üzerinde favori kesinlikle Portekiz ancak Bosna Hersek de yabana atılmayacak bir takım. Bir kere çok inatçılar ve sahaya çıktıklarında kazanmayı herkesten daha çok istiyorlar. Bu sene futbolunu bir basamak üste çeken Dzeko da işin bitiricilik kısmında gayet başarılı.  Bu maç için düşüncem Bosna Hersek’in kaybetmeyeceği yönünde. 1.50 orandan çifte şans Bosna Hersek aklıma yatan tercihtir.

11 Kasım iddaa tahminlerimize Çek Cumhuriyeti – Karadağ eşleşmesiyle devam ediyoruz. Burada olmasına şaşırdığımız Karadağ, son yılların formsuz takımı Çek Cumhuriyetine konuk oluyor. 1.68 orandan Çek Cumhuriyeti galibiyeti denenmeli.

Değerlendireceğimiz son maç Türkiye ile Hırvatistan arasında. Her ne kadar ülkedeki futbol ortamı bizi umutsuzluğa itse de aslında kötü oynayan ancak çok da kötü olmayan bir milli takımımız var. Doğru motivasyon ve oyuncu seçimiyle bu maçın üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. 2.30 Türkiye çok net.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.