12 Haziran İddaa Tahminleri

Euro 2012’de grupların ilk maçlarını artık geride bıraktık. Karşılaşmalarda bazı sürprizler yaşandı ve favorilere her zaman güvenilmemesi gerektiği kanıtlandı. Şimdi, turnuvanın ilk maçları geride kalmışken tahminlerimizi yürütmek için elimizde birçok veri var. Sizler için Salı günü bir, Çarşamba günü iki olmak üzere toplam üç karşılaşma seçtik ve toplam oranımız 5,42. Bol şanslar!

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için tıklayın

  • Yunanistan – Çek Cumhuriyeti (Oran 1.51) 12 Haziran

    Birçok iddaa tahminleri okuyucumuzun aklına “Yunanistan” dendiğinde hemen “Alt” seçeneğinin geldiğini biliyoruz. Oynanan ilk karşılaşmalardan sonra da bu kanı doğrulandı. Öte yandan, Çek Cumhuriyeti de hücum yollarında sıkıntı çekiyor ve Yunanistan gibi katı defans yapan bir ekibe karşı da gol bulma olasılıkları düşük. Karşılaşmadan çok fazla gol sesi çıkmayacaktır, kuponumuzdaki en güvendiğimiz seçimimiz olan ALT seçeneğini 1.51’lik orandan kaçırmayın.

  • Danimarka – Portekiz (Oran 2,04) 13 Haziran

    Ölüm grubu olarak nitelenen B Grubunda Çarşamba günü oynanacak olan iki maçtan ilki turnuvanın belki de en büyük sürprizine imza atarak Hollanda’yı deviren Danimarka ile ilk maçta Almanya’ya şanssız bir şekilde yenilen Portekiz karşı karşıya geliyor. Bu karşılaşmada kaybedecek olan taraf turnuvaya veda edecek. Zaten turnuvanın başında Danimarka’ya puan kaybeden takımın eleneceği belliydi. Almanya maçındaki oyununu oynaması durumunda Portekiz’in Danimarka’yı yenmemesi için hiçbir neden yok. Portekiz turnuvaya ikinci maçta veda etmek için oldukça pahalı ve kaliteli bir kadro.

  • Hollanda – Almanya (oran 1,76) 13 Haziran

    Turnuvanın en büyük favorilerinden olan iki takım, turnuvanın ilk maçlarında kendilerinden bekleneni veremedi. Almanya pek iyi oynamadan kazanırken, Hollanda Danimarka’dan sürpriz bir mağlubiyet aldı. Ancak her iki takım da gol yollarında pek iyi durumda olmadığını gösterdi. Bunun yanında, Hollanda’nın bu karşılaşmayı kaybetmesi durumunda elenecek olması Portakalların oldukça dikkatli oynamak zorunda bırakacak. Almanya’nın da Portekiz karşısında oynadığı futbolun bir benzerini görürsek, bu karşılaşmanın “2,5 Altı” olarak sonuçlanacağını tahmin etmek hiç zor değil. 1.76 gibi oldukça çekici oranı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.