13 Mayıs İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 13 Mayıs iddaa tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. İngiltere liginde işler son haftaya gelinmesine rağmen topun yuvarlak olduğunu düşünürsek hala her şeye gebe. Şampiyonu ve küme düşen 3. takımı aynı maçta görebiliriz veya şampiyonluğu son anda kaçıran takım ile son hafta kümede kalan takımı. Böyle enteresan bir durum söz konusu. Buna ek olarak Eğer çarşamba günü Chelsea Liverpool’u yenerse, şampiyonlar ligi yolu da enteresan bir hal alacak. Arsenal – Tottenham – Newcastle – Chelsea dörtlüsü 67, 66, 65 ve 64 puan ile son haftaya girmiş olacak. Tam anlamıyla arap saçı. Yeri belli olan neredeyse kimse yok.

player image

Size vermiş olduğumuz oranlar, bahis dünyasının lideri olan Bets10’a aittir. Bets10 oranları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

  • Sunderland – Man. United (Oran 1.40) 13 Mayıs

    13 Mayıs iddaa tahminlerimizde ilk maçı biraz sıkıcı bir maç olacak. Sunderland ligin ender hedefsiz takımlarından, Man. Utd. ise son haftaya averajla ikinci sırada giriyor. Şampiyon olma şansları QPR’ın lige tutunmak için Man.City’i şampiyonluk etmesine dayanıyor bu çok küçük bir ihtimal ancak yine de kaliteli kadrosuyla şampiyonluğu son ana kadara kovalayacak olan United bu maçı kazanır..

  • Tottenham-Fulham (Oran 1.41) 13 Mayıs

    Geçen seneki muhteşem şampiyonlar ligi performansından sonra yeniden orada olmak isteyecek ve o heyecanı yeniden tatmak isteyen takımların başında Tottenham geliyordur. Ve futbolun en büyük oyun alanına çıkmalarına sadece 1 maç uzaktalar.Newcastle’ın City’e yenilmesiyle 4.’lüğe .çıkan Tottenham zafere ulaşacaktır.

  • Stoke-Bolton (oran 2.7) 13 Mayıs

    Son tahminimiz ise Stoke- Boltonmaçı. Bolton, QPR’ın 2 puan gerisinde olmasına rağmen ipler onun elinde diyebiliriz. QPR puan alması gereken haftada olmaması gereken yerde. Man. City deplasmanı. Mucize olmazsa kaybedecekler. Bu durumda Bolton kazanıp kümede kalacaktır.