14 Aralık 2011 İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 14 Aralık iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Şampiyonlar liginin olmadığı bu haftada Avrupa Ligi grup son maçları oynanacak. Bu maçlardan 3 tanesini 14 Aralık iddaa tahminlerim olarak size vermek istiyoruz.

14 Aralık iddaa tahminlerinin birinci sırasında Beşiktaş- Stoke maçı var. İki çıkış yapana ve son haftalarda iyi skor alan iki takımın maçında. Hapishanedekilerin çıkmasıyla yüksek moral seviyesine çıkan ve olası ikincilikte oynayacağı dev takımların bilincide olan  Beşiktaş’ın  kendi sahasında Stoke’un sert ve katı müdafasını açaçağını düşünüyorum. Oran 1.92.

14 Aralık iddaa tahminlerinin ikinci sırasında sezonun beklentileri az daha olsa karşıladığı ancak daha yemesi gereken çok fırın ekmek kalan PSG ile Bilbao maçı var. Bilbao bildiğiniz gibi gruptan çıkıyor anca PSG’e galibiyet yetmeyebilir. Ama yine de son kozlarını sonuna kadar oynayıp bu maçı kazanmak isteyeceklerdir. Oran 1.59.

14 aralık iddaa tahminlerinin son maçı Lazio ile Sporting Lisbon arasında oynanancak PSG için söylediğimiz seylerin çogu gerçerli yalnız tek bir ffarkla gruptan çıkmayı garantilemiş Lizbon’u  yendikleri şekilde diğer maçın skorundan bağımsız üst tura çıkıyorlar ve bunu başarabilecek güçteler. BU maçın için tahminim çok net Lazio galibiyeti. Oran 1.60

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.