14 Kasım 2012 İddaa Tahminleri

Hafta içi için hazırlamış olduğumuz iddaa tahminleri kuponumuz ile karşınızdayız. Hafta içinde milli maç mesaisi bizleri bekliyor. Eleme maçlarının sayısı az olsa da, aralarında milli takımımızın da bulunduğu birçok milli takım da bu fırsatı hazırlık maçlarıyla değerlendiriyor. Bu da onlarca hazırlık maçı anlamına geliyor, ki bunca karşılaşma arasından iddaa tahminleri için iyi fırsatlar da çıkacağa benziyor. Her zamanki gibi yine üç maçtan oluşan iddaa tahminleri kuponumuzda millilerimizin hazırlık maçının yanı sıra, Dünya Kupası Avrupa elemelerinden bir, Asya elemelerinden de bir maç seçtik. Toplam oranımız ise 4.44.

futbolcu

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Türkiye – Danimarka 14 Kasım

    İddaa tahminleri kuponumuzu millilerimizin Danimarka ile oynayacağı hazırlık maçıyla açıyoruz. Millilerimiz maalesef eleme grubuna daha ilk maçlarda havlu atma noktasına geldi. Abdullah Avcı’nın getirdiği değişim ile başlangıçta iyi bir görünüm veren ay yıldızlı futbolcular, sonraki maçlarda bizi hayal kırıklığına uğrattı. Belli ki yeni milli takımımızın zamana ihtiyacı var ve Mart ayında devam edecek olan elemelere kadar olan zamanı iyi değerlendirmeliler. Bu kapsamda oynanacak olan Danimarka maçı daha çok beraberliğe yakın gibi duruyor ve az gol olması muhtemel. Daha kazanlı bir seçenek arayanlar 1.99’dan İY 0 seçeneğini tercih edebilirler.

  • Umman – Japonya 14 Kasım

    İddaa tahminleri kuponumuzun ikinci maçında Asya’ya uzanıyoruz. Eleme grubunda Avustralya’nın 5 puan önünde, açık arayla liderliğini sürdüren Japonya, Umman deplasmanına çıkıyor. İki takımın kendi aralarında oynadığı son 5 karşılaşmaya baktığımızda Japonya’nın lehine 4 galibiyet, 1 beraberlik gibi bir sonuç görüyoruz, ki bu iki veri bir araya geldiğinde söyleyecek pek fazla bir şey kalmıyor.

  • Kuzey İrlanda – Azerbaycan 14 Kasım

    Avrupa elemelerinden seçtiğimiz karşılaşma ile iddaa tahminleri kuponumuzu sonlandırıyoruz. Kuzey İrlanda futbolu son yıllarda bir yükseliş içerisinde, ancak İrlandalılar eleme grubunda aldıkları beraberliklerle ilk ikinin oldukça uzağına düştüler. Kuzey İrlanda grubun zayıf ekiplerinden Azerbaycan’ı evinde rahatlıkla mağlup ederek Portekiz ile Rusya’yı yakalamak isteyecektir.