14 Şubat İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 14 Şubat iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Maç konusunda kısır bir gün olan 14 şubat salı gününü sizin için 2 şampiyonlar ligi 1 Uefa Kupası maçı ile değerlendirdik. İsterseniz 14 Şubat iddaa tahminlerimize başlayalım.

14 Şubat iddaa tahminlerimizin 1. maçında, bu sene geçmiş yıllara oranla bir kademe aşağıda olan ve İspanya Ligi şampiyonluğunu bir mucize olmaz ise Real Madrid’e kaptıran Barcelona ile başlayalım. Ligde 10 puan geride olan Barcelona, gerek kendi evinde oynayacağı Real Madrid Lig maçını kazanarak gerekse de Şampiyonlar Ligini alarak ligdeki hüsranı unutturmaya çalışmak isteyecektir. Bayern Leverkusen her ne kadar dişli bir takım olsa da bu seviyede ve bu hırs ve açlıktaki bir Barcelona’ya karşı ayakta durma şansları çok yok. Açıkçası Barcelona galibiyeti gözü kapalı işaretlenecenk seçeneklerden. Hem oran iyi hem Barcelona. Daha ne olsun? Barcelona’nın galibiyetine verilen oran 1.44

14 Şubat iddaa tahminlerimin ikinci maçında Eski formundan uzak olan Lyon sahasında ilk turun en büyük sürprizi olan Apoel’i ağarlayacak. Apoel’in ilk tur maçlarındaki sert oyununu devam ettirmesi halinde bu peri masalına devam edeceklerini düşünüyorum. Tahminim beraberlik. Oran 4.10.

Günün değerlendireceğim son maçında Beşiktaş Braga’ya konuk olacak. Beşiktaş mali açıdan bitik bir durumda ve kafalar çok karışık. Bu konsantrasyon eksikliğinin Braga’ya yarayacağını düşünüyorum.Tahminim Braga galibiyeti. Oran 1.67

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.