15 Ağustos İddaa Tahminleri

Değerli iddaa tahminleri okuyucularımız, haftalardır Avrupa kupaları ve lig maçları ile yoğun bir şekilde geçen hafta içi günleri bu hafta yerini geçici bir süre için de olsa uluslar arası hazırlık maçlarının sakin ortamına bırakıyor. 2014 Dünya Kupası elemeleri başlamadan önce son hazırlıklarını yapan takımlar bu hafta içi yapacakları maçlarla yakında başlayacak elemeler için kadrolarına son halini vermeye çalışıyor. İddaa tahminlerimizde size bu hafta hazırlık mücadelelerinden oluşan üçlü bir kupon sunuyoruz. Bu arada A Milli Takımınızın Avustralya ile yapacağı karşılaşma da bu hafta sizler için seçtiğimiz maçlar arasında yer alıyor. Kuponumuzun toplam oranı 4.19.

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Avusturya – Türkiye 15 Ağustos

    Son Avrupa Şampiyonası’na katılamayarak bizi büyük hayal kırıklığına uğratan Milli Takımımız, yeni ve genç kadrosuyla birlikte bu kötü gidişe dur deme niyetinde. Gerçekten de Abdullah Avcı yönetimindeki Milli Takım şu ana kadar yaptığı hazırlık karşılaşmalarında değişim sinyalleri veriyor. Tabii ki bunlar sadece hazırlık maçı ve gerçek maçlar için bir ipucu verse de, yine de şimdilik temkinli konuşmak lazım. Milli Takımımız Dünya Kupası elemelerine hazırlık maçları kapsamında Avusturya ile karşı karşıya geliyor. Milli Takımımıza daha çok şans versek de, temkinli olup Milli Takımız çifte şans oynamayı tercih ediyoruz.

  • Japonya – Venezüella 15 Ağustos

    İddaa tahminleri kuponumuzdaki ikinci karşılaşma uzak doğu ekibi Japonya ile Venezüella arasında. Bu hafta içi oynanacak olan hazırlık karşılaşmaları arasında sonucunun önceden kestirilmesi en kolay olanlardan birisi olan bu karşılaşmada güçlü Japonya pek zorlanmadan galip gelecektir. 1.55’lik oran oldukça cazip görünüyor.

  • Rusya – Fildişi Sahilleri 15 Ağustos

    Avrupa Şampiyonası’ndaki Rusya’nın futbolu yakından takip eden tüm iddaa tahminleri okuyucularımızın zihinde önemli bir yer edinmeyi başardığını düşünüyoruz. Rusya’daki bu çıkışın Dünya Kupası elemelerinde ve devamında Dünya Kupası’nda da süreceğini tahmin ediyoruz. Rakibi, birçok futbolcusu Avrupa’nın önemli liglerinde top koşturan güçlü Fildişi Sahilleri olsa da Rusya’nın galip geleceğine inanıyoruz.