15 Eylül İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 15 Eylül İddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Avrupa Ligi grup maçları bu hafta başlıyor. Sürprizi bol Şampiyonlar Ligi günlerinden sonra, Avrupa Ligi insan da tedirginlik yaratmıyor değil.Yeryüzünün en formda 3 takımı olan Barcelona, Manchester United ve Manchester City’nin galibiyet göremediği şampiyonlar ligi haftasında, Avrupa Liginde yaşanacak sürprizlere çok sempatik bakmıyoruz. 15 Eylül iddaa tahminlerimize Beşiktaş – Maccabi Tel Aviv maçı ile başlayalım.

Beşiktaş’ın galibiyetine verilen 1.63 oran böylesine tansiyonu yüksek olacak olan maç için ideal. Seyircinin takımı sürekli iteceğini de düşünürsek, Beşiktaş’ın galibiyeti çok olası.

Gecenin ikinci değerlendireceğimiz maçı Paok ile Tottenham arasında. Tottenham’ın galibiyetine verilen 2.45’lik oran biraz riskli dursa da denenebilir. Daha az riskli tercihler yapmak isteyenler 1.75’ten beraberlikte iadeli Tottenham galibiyetini düşünebilirler.

15 Eylül İddaa tahminlerimizin son maçı Lazio ile Vaslui arasında. Romanya ekibinin bu maçta çok sansı olacağını düşünmüyorum. 1.37’den Lazio galibiyeti günün garantisi. Hatta bir adım ileri gidip handikaplı Lazio galibiyeti bile düşünülebilir. Handikaplı Lazio galibiyeti de risk / oran hesabı yapılınca çok tatminkar oluyor. 2.00 oran gözden kaçırılmamalı.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.