16 Ekim 2012 İddaa Tahminleri

Bu hafta içi Dünya Kupası elemeleri heyecanı devam ediyor. Salı günü oynanacak karşılaşmalardan derlediğimiz iddaa tahminleri kuponumuz ile hafta sonundan önce ciddi bir kazanç elde edebileceğinizi umuyoruz. Milli takımızın da Macaristan deplasmanına gideceği bu hafta içindeki karşılaşmalardan hazırlamış olduğumuz iddaa tahminleri kuponumuz her zamanki gibi üç maçtan oluşuyor. İddaa tahminleri kuponumuzun toplam oranı 5,27.

futbolcu

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Çek Cumhuriyeti – Bulgaristan 16 Ekim

    İddaa tahminleri kuponumuzun ilk karşılaşması aynı zamanda kuponumuzun en güvendiğimiz maçı. Farklı Malta galibiyetiyle iyice moral bulan Çekler puan durumunda bir maç fazla ile bir üstlerinde yer alan Bulgaristan’ı ağıtlıyor. İki takımın da henüz namağlup olduğunu hatırlatalım. Çek Cumhuriyeti bu gruptaki asıl rakibi olan lider İtalya’dan daha fazla geri düşmek istemeyecek ve kazanmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. 1.65’lik orandan İtalya iddaa tahminleri takipçilerimizin yüzünü güldürecektir.

  • Macaristan – Türkiye 16 Ekim

    Milli takımımız Cuma günü oynadığı önemli Romanya maçını kaybederek Dünya Kupası yolunda çok büyük bir yara aldı. Rakiplerimizle aramızdaki puan farkı iyice açılırken, milli takımda moraller bozuldu. Buna ir de sakatlar eklenince milli takımımız Macaristan maçı öncesinde oldukça zor bir duruma düştü. Sadece Hollanda’ya yenilen Macaristan şu anda 6 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Milli takımımız artı açıkça görülebileceği gibi gol yollarında sorun yaşıyor. Macaristan’ın da Türkiye karşısında temkinli oynayacağı düşünülürse, bu maçın 2,5 ALTI seçeneğine doğru gideceği görülüyor.

  • İspanya – Fransa 16 Ekim

    İddaa tahminleri kuponumuzun son maçında İspanya her ne kadar favori gibi görünüyor olsa da, son yıllarda toparlanma sinyalleri veren Fransa her an sürpriz yapabilecek görünümde. Dolayısıyla, bu karşılaşmaya maç sonucu bahsi oynamak riskli olabilir. Ancak her iki takımın da tempolu futbolu oynamayı sevdiği ve kadrolarında gol yollarında her an etkili olan usta ayaklara sahip olduğu düşünülürse karşılaşmada bol gol olacağını tahmin etmek hiç zor değil. 1.88’lik oranı kaçırmayın.