17 Haziran İddaa Tahminleri

Euro 2012 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Turnuva gerçekten de kıran kırana karşılaşmalara sahne oluyor ve bu mücadeleler esnasında birçok sürpriz yaşanıyor. Turnuvada bazı güçlü ekipler hiç beklenmedik şekilde üst tur şansını sürprizlere bıraktı ve bu ekiplerden birisi de turnuvanın favorilerinden Hollanda. Bazı gruplarda ise son maçlara girilirken hala tüm takımların iddiası devam ediyor. Bu ortamda bu sefer siz iddaa tahminleri okuyucularımız için biraz daha garanti bir seçim yaptık ve 17 – 18 Haziran günleri oynanacak Euro 2012 karşılaşmalarından yaptığımız üç seçim ile size toplam 3.59’luk orana sahip bir kupon sunuyoruz. İyi seyirler ve bol şanslar!

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için tıklayın

  • Portekiz – Hollanda 17 Haziran

    Yukarıda da belirttiğimiz gibi, ikinci maçını da mağlubiyetle kapatan turnuvanın favorilerinden Hollanda üst tur şansını sürprizlere bıraktı. Portekiz ise Danimarka’yı yenerek iki galibiyetli Almanya’nın ardından Danimarka ile birlikte ikinci sırayı almak için çabalayacak. Öte yandan, Hollanda’nın Portekiz’i yenmesi ve Danimarka’nın yenilmesi durumunda ikinci sırayı alacak takımı üçlü averaj belirleyecek. Portekiz’in ilk düşüncesi beraberlik olacak, bir yandan da yakaladığı pozisyonları değerlendirmek isteyecektir. Hollanda’nın ilk iki maçtaki performansına bakılırsa Portekiz’in yenilmesi zor görünüyor.

  • Hırvatistan – İspanya 18 Haziran

    Diğer bir zorlu grup olan C grubunda turnuvanın bir diğer favorisi İspanya, Hırvatistan ile karşılaşıyor. Grup liderliği için İtalya ile kapışacak olan İspanya için bu maç önemli. Aradaki güç farkından dolayı ibre İspanya’yı gösteriyor. Ayrıca finale giden yolda grup liderliği çok önemli ve İspanya karşılaşmada sürpriz yaşanmasına izin vermeyecektir.

  • İtalya – İrlanda Cumhuriyeti 18 Haziran

    Herkesin mutabık olduğu bir nokta varsa, o da şu anda kimsenin beklemediği kadar iyi bir İtalya izlediğimiz. Grup liderliği mücadelesi veren İtalya, İrlanda karşısında da bu turnuvada şu ana kadar oynadığı futbolu sergilerse galip gelememesi için hiçbir neden yok. 1.64 gibi kuponunuzun toplam oranını yükseltecek bir oranı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.