18 Aralık Iddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 18 Aralık iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Türkiye Ligi son yılların en enteresan günlerini geçiriyor. Bir yandan soruşturma diğer yandan devam eden ve günden güne kızışan rekabet. Bu gidişat nereye varır tam bir muamma. Kaldı ki bu hafta sonu tam bu soruşturmaların göbeğini teşkil eden 2 takım 60.000 kişi önüne çıkıyor. Şüphesiz Türk futbolu için değişik gecelerden bir tanesi olacak.

18 Aralık iddaa tahminlerine bu maç ile başlayalım. Fenerbahçe ve Trabzonspor Kadıköy’de karşı karşıya geliyorlar. Açıkcası favori Fenerbahçe. Bu maç ile karar veremediğim tek şey handikaplı mı olur handikapsız mı. Seyirici baskısı, form seviyesi, takım kalitesi ve Aykut Kocaman’ın Şenol Güneş’e karşı olan psikolojik ve taktiksel üstünlüklerini sıralayacak olursak handikap gayet akla yatan bir tercih oluyor. Handikaplı Fenerbahçe’nin galibiyet oranı 3.60.

18 Aralık iddaa tahminlerinin ikinci maçında ligin en formda takımı Beşiktaş Samsun deplasmanına çıkıyor.Bu sene göze en hoş gelen futbolu oynayan Beşiktaş bu maçta da farklı bir tablo çizmeyecektir ve galibiyete ulaşacaktır. Beşiktaş’ın galibiyetine verilen 1.95 oran ise üzerine atlamalık..Boş geçmemek lazım.

Günün değerlendireceğimiz son maçı Belediye ile Sivas arasındaki maç. Tam gollü beraberlik maçı gibi duruyor. 2-2 skor tahmini yapmak çok iddaali olur ondan 3.30 orandan beraberlik en iyi tercih gibi duruyor.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.