19 Kasım 2011 İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 19 Kasım iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız.

19 Kasım iddaa tahminlerimizin ilk maçı Bundes Liga’dan. Zirve hesapları yapan ve artan form grafiğiyle göze çarpan (ligde son 6 maçta 4 galibiyet) Schalke evinde son haftaların en formsuz ekibi Nürnberg’i ağarlıyor. Nürnberg ligde15. sırada yer alıp oynadığı son 7 maçı kaybetmiş durumda. BU haftanın ilk bankosu olan bu maç için oranımız 1,7 civarlarında geziyor.

19 Kasım iddaa tahminlerimizin ikinci maç için yine Bundes Liga’ ya yöneleceğim. Lider Bayern Münich geçen senenin şampiyonunu evinde ağarlıyor. Yani rakipleri Borussia Dortmund. Borussia Dortmund bu seneye biraz formsuz başladıktan sonra artan form grafiğiyle geçen seneki şampiyonluğun tesadüf olmadığını herkese ispatlamış durumda. Seyir zevki veren futbolu, genç oyuncuları ve açık futboluyla Dortmund ileriki senelere de damgasını vuracak gibi. Diğer tarafta Bayern Münich belki de son zamanlarının en formda senesini geçiriyor. Her maça mutlak favori oalrak çıkmaya başladı. Onların da oynadığı açık futbol bu maçta 2,5 gol üstünü sağlıyacaktır. 2,5 ol üstü için oran 1,6larda geziyor.
Son maçımız da Genk- westerlo maçı. Ligde belki istediği yerde olamayan ama her sen Belçika lignde söz sahibi olan Genk ekibi bu sene play-out oynamasına nerdeyse kesin gözüyle bakılan Westerlo’ya evinde puan kaybetmeyecektir ve 1,40’lık oranı tutturacaktır.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.