20 Ekim İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 20 Ekim İddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız.

20 Ekim İddaa Tahminlerimizin ilki UEFA Avrupa Lig’indeki temsilcimiz Beşiktaş Türkiye Lig’inde kötü günler geçiriyor. Takımın formsuzluğu, takım birlikteliğinin olmaması, yabancı oyuncuların takıma bir türlü beklenen katkıyı verememesi, dış etkenler derken Beşiktaş karşısında Kiev ekibini maalesef favori gösteriliyor. Türk takımlarının Ukrayna ekiplerine de oldu olası yüzünün gülmemesi de bu maçta favorinin çok net Kiev olduğunun bir başka göstergesi. Kiev’in galibiyetine verilen oran; 1,75

A grubunda liderlik yarışında Tottenham averajla grup lideri olan Rubin Kazan’ı evinde konuk ediyor. Tottenham bu sene geçen seneden daha güçlü kadrosuyla belki de Şampiyonlar Lig’inde bile üst turlara kalabilecek bir takım kurmuşken UEFA Avrupa Liginde liderliği kimseye bırakmayacaktır ve evinde rahat bir galibiyet alacaktır bu haftanın bankolarından olan bu maçın oranı; 1,65.

D grubunda 1 puanlı ve 3. sıradaki Lazio İsviçre’nin Zürich ekibine konuk oluyor. Tamamen ölüm kalım maçı olmasa da hafta sonunda Roma’yı 90+’larda Klose’nin golüyle yenen Lazio arkasına aldığı rüzgarı bu maçta devam ettirip galibiyete ulaşacaktır. Böylesine büyük maçlardan çıkan takımlar için bir sonraki maçta yüksek konsantrasyon bulundurması zor gibi gözükse de Lazio İsviçre ekibine şans tanımayacaktır. Bu maç için Laizo’nun galibiyetine verilen oran 2,00.