21 Aralık Iddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 18 Aralık iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Türkiye Futbol ligi 4 nala giderek ilk yarıyı bitiriyor. Koştur koştur geçen, 2 günde bir maç yapılan bu garip ilk yarının bitmesi bir yandan da iyi oldu. Soruşturma ile gerim gerim gerilen bünyeler biraz rahatlayacaktır. Bu koşuşturmanın arasında 21 aralık iddaa tahminlerimi de sizinle paylaşmak istiyorum.

21 Aralık iddaa tahminlerimizin ilk maçı Antalyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak. TFF’nin enteresan hamlelerinden biri olarak geçen haftanın son maçını yapan Fenerbahçe maçtan 3 gün sonra yeni haftayı açan takım. Ha bu maçı neden cuma’ya koymadıklarına bir açıklama yaparlar mı zannetmem. Bu yorgunluk ve sona gelmenin verdiği biraz daha durgunlaşma biraz daha kısır bir maç yaratacaktır. Tahminim 2,5 gol altı olacağı yönünde. Oran 1.67.

21 Aralık iddaa tahminlerimizin ikinci maçı Galatasaray ile Manisa arasında. İki tane açık futbolu tercih eden takım arasındaki bu maç bol pozisyonlu ve bol gollü geçmeye aday. Tahminim 2,5 gol üstüne çıkılacağı yönünde. 2,5 gol üstüne verilen oran 1.78.

Günün son tahmininde Kayserispor sahasında Ankaragücü’nü ağırlıyor. Ligin uzak ara en zayıf ekibi olan Ankaragücü’nün bu maçtan puan çıkarma ihtimali yok denecek kadar az. Kayseri her ne kadar istikrarsız bir görüntü çizse de bu maçta 3 puanı alacaktır. Oran 1.60

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.