25 Ocak İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 25 Ocak iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız.Genelde ligimizde hafta içi maçları sıkıcı geçer. Takımlar, nispeten daha kalabalık seyirci karşısında oynadıkları ve seyirciyle beraber daha ok havaya girip efor sarf ettikleri maçlardan sonra daha yorgun daha rölanti bir maçı tercih ediyorlar. Bunun ışığında, ligimizde hafta içi oynanan maçların çoğunun da alt bittiğini gözlemlemek çok güç olmuyor.

25 Ocak iddaa tahminlerimize hafta içi maçlarının olmazsa olması Fenerbahçe ile başlıyoruz. Olimpiyat Stadının nispeten daha büyük olan saha ölçülerinin yarattığı sıkıntıyı her sene çeken Fenerbahçe yine zorlu bir maça çıkıyor. Son haftalarda biraz kıpırdanma olsa da Sow takıma katılana kadar sıkıntı çekeceği aşikar olan Fenerbahçe’nin işi hiç kolay değil. Tahminim beraberlik. Oran 3.35

25 Ocak iddaa tahminlerimizin ikinci maçını lig liderine ayırdık. Bu haftanın bankosu muhtemelen Galatasaray Ankaragücü maçı olacaktır. Düz Galatasaray galibiyetine tahmin edeceğiniz gibi çok fazla oran verilmediği için ben bu maç için sizlere 1 veya 2 handikaplı Galatasaray galibiyeti oynamanızı öneriririm. Ankaragücü’ne de bu yaşadığı zor dönemde kolaylıklar dilerim; umarım son Galatasaray maçları olmaz.

Seçtiğim son maç ise, Ordu Karabük maçı. Bu haftanın ligin altını en çok ilgilendiren maçında Ordu Karabük’ü yenecektir. Bülent Korkmaz ile beraber istediği sonuçları bir türlü alamayan Karabük yine galip gelemeyecektir.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.