26 Aralık İddaa Tahminleri

Fulham – Tottenham
İngiltere Premier ligde 26 aralık cumartesi günü saat 15:00’da başlayacak olan bu maç heyecanlı olacağa benziyor. Çekişmeli bir maç izleyeceğiz. Fulham ligde 26 puan ile 9. sırada yer alıyor. Son 10 maçında 1 kez kaybetti. 4 de beraberliği var. Diğer 5 maçında kazandı. Çok iyi olmasa da kötü denilenebilecek bir performans da değil. Tottenham ise 5. sırada 33 puana sahip. Son 0 maçında 3 kez yenildi, 2 kez berabere kaldı ve 5 maçında da kazandı. Bu maçı Fulham kendi evinde kazanabilir. İstatistikleri ve sıralaması Tottenham’ın gerisinde olmasına rağmen kendi evinde maçı kazanma şansı var.

West Ham – Portsmouth Maçı Değerlendirme

İngiltere Premier ligde West Ham kendi evinde 26 Aralık Cumartesi günü Portsmouth’u konuk edecek. West Ham ile rakibi Portsmouth ligde kötü takımlar arasında yer alıyor. Karşılaşma Cumartesi günü saat 15:00’da başlayacak.

West Ham İngiltere Premier ligde 15 puan ile 19. sırada yer alırken rakibi Portsmouth da 14 puan ile hemen arkasında 20. sırada yani son sırada yer alıyor.
West Ham yaptığı son 10 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 yenilgi aldı. West Ham zor haftalar ve kötü bir sezon geçiriyor.
Portsmouth ise son 10 maçının 3’ünü kazandı. 5 maçta mağlup oldu ve 2 maçında da berabere kaldı. Portsmouth rakibi West Ham’a göre daha da kötü bir yerde. Aralarında yalnızca 1 puan farkı var ancak sonuncu sırada olmak kötü bir duygu. Maçlara konsantre olamazlar ve sürekli olumsuz düşünmelerine yol açar.

West Ham bu maçı evinde kazanır diye tahmin ediyorum. Ancak beraber bitme olasılığı da görmezden gelinemez.