27 Eylül İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 27 Eylül İddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Şampiyonlar liginde salı günü oynanacak maçlardan 3 tanesini sizin için analiz edeceğiz. Sürpriz sonuçlara gebe olan bu haftada en ince ayrıntısına kadar incelediğimiz bu 3 maçın tahminleri aşağıdadır.

27 Eylül İddaa Tahminlerimizin ilki Oteul Galati Benfica maçına ait. Hafta sonu Porto deplasmanından 1 puanı çıkaran Benfica ilk hafta aldığı Man. Utd. beraberliğine bir anlam katabilmek için muhakkak galip gelmek isteyecektir. Aradaki güç farkını da düşündüğümüz zaman Benfica’nın galibiyete yakın olan taraf olduğunu söyleyebiliriz. Benfica’nın galibiyet oranı 1.53.

27 Eylül İddaa Tahminlerimizin ikinci maçı Trabzonspor ve Lille arasında. Fransa liginde inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Lille avrupa tecrübesinin ağırlığıyla Trabzon deplasmanından puan çıkaracaktır.  Beraberlikte iade Lille galibiyeti en risksiz seçenek olarak gözümüze batmakta. Oran 1.67.

Günün değerlendireceğimiz 3. maçı Man. Utd. ile Basel arasında. Sezona fırtına gibi başlayan Man. Utd. ilk hafta aldığı beraberliğin acısını Basel’den çıkaracaktır. Kuru kuru Man. Utd. galibiyetine oynamaktansa handikaplı Man. Utd galibiyeti daha makul gözükmekte. Oran 1.50.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.