29 Mayıs İddaa Tahminleri

Bu hafta siz iddaa tahminleri okuyucularımız için oldukça yüksek oranlı bir kupon hazırladık. Size verdiğimiz üç seçenekle oluşturacağınız kombine kuponun toplam oranı 5.01. Bu haftalar Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan ülkeler için önemli bir periyot, şampiyonaya sadece iki haftalık bir süre kaldı ve takımlar artık son hazırlıklarını yapıyorlar. Normalde hazırlık karşılaşmaları iddaa için pek güvenilir olmasa da, milli takımımızın oynayacağı karşılaşmaya kayıtsız kalamadık. Kuponumuzu Norveç ve Rusya’dan seçtiğimiz birer karşılaşma ile tamamladık. Bol şanslar!

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için tıklayın

  • Fredrikstad – Viking (Oran 1.46) 29 Mayıs

    Fredrikstad lige pek iyi başlayamadı ve ligin son sıralarında yer alıyor. Fredrikstad aslında evde pek iyi değil, 5 maçlık karnesinde 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet bulunuyor, ancak Viking’in de deplasman karnesinin çok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Fredrikstad ligin daha başlarında kendi seyircisi önünde kötü gidişe dur demeye çalışacak, en azından yenilmeyecektir. 1X çifte şansın çekici oranını kaçırmayın.

  • Bulgaristan – Türkiye (Oran 1.95) 29 Mayıs

    Ortada bir gerçek var ki, milli takımımız hazırlık karşılaşmalarında pek istikrarlı bir oyun ortaya koymuyor. Zorlu ve uzun geçen lig maratonu ve Avrupa Şampiyonası’na katılmamamızdan dolayı takımın hedefsiz kalması bunların nedenleri olabilir. Ancak Abdullah Avcı’nın öğrencileri Finlandiya karşılaşmasındaki gibi kısa süreli birbocalama yaşamazlarsa, üst üste iki maç kaybetmeyecek ve kesinlikle üstün taraf oldukları Bulgaristan’ı Avusturya’da oynanacak olan karşılaşmada mağlup edeceklerdir.

  • Energiya Volzhsky – Mashuk (oran 1,76) 31 Mayıs

    Pek takip edilmeyen Rusya 2. Lig Güney grubunda bu hafta oynanacak Volzhsky – Mashuk karşılaşması iddaa oyuncuları için kazançlı olabilir. Bu karşılaşmada üstün olan taraf Mashuk takımı ve karşılaşmadaki gol sayısı da bu takımın performansına göre belirlenecektir. Mashuk ortalama olarak 70 dakikada bir gol atıp, 90 dakikada bir gol yiyen bir takım. Diğer taraftan, Volzhsky ekibinin de son karşılaşmaları yaklaşık %65 oranında alt bitiyor. Bu iki istatistik bir araya getirildiğinde çok gol sesi çıkmayacak bir karşılaşma olacağa benziyor. 2,5 Altı seçeneğinin 1.76’lık oranını kaçırmayın.