29 Ocak İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 29 Ocak iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Türkiye Ligi hızlandırılmış tur modunda devam ederken, bir de enteresan TFF kararlarıyla daha sıkıntılı bir hal aldı.. Bu ortamda yapılacak onca şey varken belki de en son şey maç değerlendirmek ancak yine de biz sizler için 29 Ocak iddaa tahminlerinizde yer alma ihtimali olan 3 maçın analizini yaptık.

29 Ocak İddaa Tahminlerinin 1. maçı Fenerbahçe ile Mersin arasında..Sıkıntılı bir sezon geçiren Fenerbahçe nispeten kendi sahasında daha iyi sonuçlara imza atıyor. Mersin’de genele bakıldığında sezonun şu anına kadar iyi performans çizmiş olsa da son günlerin düşüşte olan bir takımı.. Fenerbahçe bu maçı kazanır. Fenerbahçe’nin galibiyet oranı 1.30.

29 Ocak İddaa Tahminlerimizin ikini maçı Ersu Yenal’lı Eskişehir ile Cuper’li Orduspor karşı karşıya geliyor..Teknik direktör kalitesinin oyuncu kalitesinden ileride olduğu bu maçta her ne kadar sezonun 2. devresinine rakibine oranla daha kötü başlasa da Eskişehir’dir. Kendi seyircisi önünde bir yolunu bulup galibiyete ulaşacaktır. Eskişehir’in galibiyetine verilen oran 1.73.

 

29 ocak iddaa tahminlerimizin son maçında bir çıkış peşinde olan iki takım Samsun’da karşı karşıya geliyor. Samsunspor – İBB maçı tam anlamıyla favorisi olmayan bir maç. Denk güçlerin mücadelesinde kazanan bir taraf olması zor gözüküyor. Tahminim beraberlik.  Bu maçın beraberlik oranı 3.10.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.