29 Şubat İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 29 Şubat iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Milli takım hazırlık maçlarının oynanması sebebiyle bu hafta içi yerel liglerde maç yok. Bu yüzden sizin için 3 adet hazırlık maçı seçtik. Her ne kadar hazırlık maçları iddaa tahminleri için çok ideal olmasa da. Bazı net tercihleri de görmezden gelemedik. Teknik direktörlerin farklı şeyler deneme isteği,  genç oyunculara yer verme fikri, daha sık oyuncu değiştirme gerekliliği ve konsantrasyon eksikliği tahminlerimizdeki yanılma payını arttırabilir ancak biz yine de 29 Şubat iddaa tahminlerine başlayalım.

29 Şubat iddaa tahminlerimizin 1. maçı Türkiye ile Slovakya arasında oynanacak. Yeni başkan, yeni teknik direktör ve her yeni ekibin olmazsa olmazı genç ve yeni futbolcular. Türkiye’nin bu maça yüksek iştahlı çıkacağını tahmin ediyorum. Kendi saha ve seyirci avantajını da iyi kullanarak maçtan galibiyetle çıkacağını düşünüyorum. Oran 1.66.

29 Şubat iddaa tahminlerimizin 2. maçında İsviçre, Arjantin ile karşılaşacak. Bütün as oyuncularını kadroya çağıran Arjantin’in Avrupa futbolunun yeniden yükselişe geçen değeri İsviçre karşısında zorlansa da galip gelecektir. Oran 1.79.

29 Şubat iddaa tahminlerimizin son maçında makine düzeninde işleyen Almanya, küllerinden doğmaya çalışan Fransa’yı ağırlıyor. Domenech ve Zidane sonrası bir türlü toparlanamayan Fransa’nın hala Almanya’dan 2-3 gömlek aşağıda bir takım kalitesi var. Almanya favori. Oran 1.68.

 

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.