6 Eylül İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 2012 Avrupa şampiyonası için artık son maçlar yaklaşırken 3 aşağı 5 yukarı kimin et kimin balık olduğu belli oluyor. 6 eylül iddaa tahminlerimi sizin de tahmin edeceğiniz ve beklentileriniz üzere 2012 Avrupa Şampiyonası.

İlk tahminin San Marino – İsveç maçı için olacak. Oynadıkları son maçta Hollanda’dan 11 gol yiyen San Marino’nun kaderi bu maçta da farklı yazılmayacaktır. İsveç’in 4 handikapa rağmen galip gelmesine verilen 1,81’lik oran kaçırılmayacak cinsten.

İkinci yorumlayacağım maç arap saçına dönmüş D Grubundan geliyor. Şu an itibariyle 5 takımın liderlik şansını matematiksel olarak devam ettirdiği D grubunda gecenin maçında Romanya ile Fransa karşı karşıya geliyor.  Fransa için ölüm kalım maçı. Her ne kadar şu anda lider olsalar da alınacak bir mağlubiyet onların ilk iki dışına itilmesine bile sebep olabilir. Aynı şekilde Romanya için de çok kritik bir maç. Ancak Fransa’nın tecrübe ve kalite farkı ile Romanya deplasmanından galibiyetle dönerek, yaşanabilecek bütün “2002 Senegal vari” sürprizlerin önüne geçeceklerdir. Fransa’nın galibiyetine verilen oran 2.03. Risk / oran ikilemi düşünüldüğünde çok mantıklı. Kesinlike oynanması gerekir.

Önereceğim üçüncü maç ise şu İngiltere ile Galler arasında oynanacak. İngiltere’nin rahat kazanacağnı düşündüğüm bu maçta kafamdaki tek soru işareti handikap sayısı. 1 handikaplı galibiyete verilen 1.48 oran ile 2 handikaplı galibiyete verilen 2.05 oran arasında gidip geliyorum.

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Betsson’a aittir. Siz de bu yüksek oranlardan faydalanmak istiyorsanız burayı tıklayın.