7 Eylül 2012 İddaa Tahminleri

Değerli iddaa tahminleri takipçilerimiz, bu hafta sonu oynanan karşılaşmalarla birlikte ligler milli maç tatiline giriyor. Dolayısıyla tıpkı gelecek hafta sonu gibi, bu hafta içi de kulüpler düzeyinde pek kayda değer bir karşılaşma yok. Bunun yerine 2014 Dünya Kupası elemeleri bu Cuma günü başlayacak ve Cuma günü oynanacak karşılaşmalardan üçünü iddaa tahminleri kuponumuza dahil ettik. Bu Cuma günü bizim açımızdan da oldukça önemli, zira A Milli Futbol takımımız eleme macerasına Hollanda deplasmanı ile başlıyor. İddaa tahminlerimizde Millilerimizin oynayacağı bu heyecan dolu karşılaşmayı da ele alacağız. Millilerimizin oynayacağı bu önemli karşılaşmanın yanında Avrupa’nın diğer iki önemli ekibi olan Fransa ve İngiltere’nin karşılaşmaları ile iddaa tahminleri kuponumuzu tamamlıyoruz. İddaa tahminleri kuponumuzun toplam oranı 4.04.

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Hollanda – Türkiye 7 Eylül

    Türk iddaa tahminleri takipçilerimizin bu hafta arasında mantıkları ile duyguları arasında kalmalarına neden olacak bir karşılaşma ile karşı karşıyayız. Her ne kadar son Avrupa Şampiyonası’nda Hollanda pek iyi bir görüntü vermemiş olsa da, Portakallar elemelerde hangi gruba düşerlerse düşsünler her zaman favori olmuşlardır. Millilerimiz ise Abdullah Avcı yönetimindeki ilk resmi maçlarına çıkacaklar ve hazırlık maçlarında gördüğümüz kadarıyla henüz zamana ihtiyaçları var. Abdullah Avcı’nın sonunda başarıya ulaşacağını umuyoruz, ancak Hollanda deplasmanı iyi bir şeyler söylemek için henüz çok erken.

  • Finlandiya – Fransa 7 Eylül

    Eski günlerine dönme sinyali veren Fransa elemelere Finlandiya deplasmanı ile başlıyor. Bu Dünya Kupası’nda daha yüksekleri hedefleyen Fransa için Finlandiya kolay lokma olacak ve Fransızlar karşılaşmayı kolaylıkla kazanacaktır. 1.50’lik oranı kaçırmayın.

  • Moldova – İngiltere 7 Eylül

    İngiltere’de elemelere deplasmanda başlayan ekiplerden. Büyük turnuvalarda geleneksel olarak başarısız olsalar da, İngilizler için eleme grupları pek sorun yaratmıyor. Moldova deplasmanından galibiyetle dönmesini beklediğimiz İngiltere’nin aynı zamanda rakibini farklı mağlup edeceğini bekliyoruz. 1-0 handikap seçeneğine sunulan 1.83’lük oran sizler için hazırlamış olduğumuz iddaa tahminleri kuponumuzun en değerli parçasını oluşturuyor.