8 Eylül İddaa Tahminleri

Bir önceki iddaa tahminlerimizde Avrupa’daki Dünya Kupası elemelerinin nazını tuttuk. Ancak doğal olarak Dünya Kupası elemeler heyecanı sadece Avrupa’da değil, tüm kıtalarda sürüyor ve bu durum, hafta sonuna yayılan karşılaşmalarla kazançlı iddaa tahminleri yapma imkanı veriyor. Bu iddaa tahminlerimizde iki tane handikaplı maç sonucu seçeneği dikkatinizi çekecek. Bunlar ilk bakışta biraz iddialı tahminlermiş gibi görünse de, siz iddia tahminleri okuyucularımız için ince eleyip sık dokuyup seçtiğimiz bu seçenekler daha çok kazanç elde etmenizi sağlayacak. Bunlardan ilki, iddaa tahminleri kuponumuzda yer alan Avrupa elemelerinden tek maç olan Rusya – Kuzey İrlanda karşılaşması iken, diğeri Arjantin – Paraguay karşılaşması. ABD’nin Jamaka ile karşılaşacağı maç ile bitirdiğimiz iddaa tahminleri kuponumuzun toplam oranı tam 6.20.

player image

Betsiddaa.com da yer alan oranlar, bahis dünyasının tercihi Bets10’a aittir. En iyi Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Rusya – Kuzey İrlanda 7 Eylül

    Son Avrupa Şampiyonası’nda hepimiz hücuma yönelik ve usta ayaklarıyla göze hoş gelen bir futbol oynayan bir Rusya izledik. Diğer yandan, Kuzey İrlanda futbol dünyasında ses getirmekten oldukça uzak bir ülke. İyi bir jenerasyon yakalayan ve Sovyetler döneminden bu yana özlediği başarıları yakalamak isteyen Rusya, Kuzey İrlanda’ya kendi evinde acımayacak ve en az iki farkla kazanacaktır.

  • Jamaika – ABD 8 Eylül

    Artık iyi bir futbol ülkesi olduğunu kanıtlayan ve uluslararası turnuvalarda hep üst sıralarda görmeye alıştığımız ABD, Cumartesi günü Jamaika’ya konuk oluyor. Avrupa’nın kaliteli takılarında forma giyen yıldız isimlere sahip olan ABD kadro olarak ağır basıyor ve ABD’nin son maçlarda Jamaika’ya karşı kurduğu üstünlük, bizi rahatlıkla “MS 2” seçeneğini tercih etmeye yönlendiriyor.

  • Arjantin – Paraguay 8 Eylül

    Sıra bu haftaki en iddialı tahminimize geldi. Evet, Arjantin Messi başta olmak üzere sahip olduğu yıldızlara göre çok iyi bir futbol oynamıyor, ancak yine de her an skoru değiştirebilecek futbolculara sahip. Paraguay son Dünya Kupası’nda dirençli bir ekip görüntüsü çizmiş olsa da, Arjantin ateşli taraftarı önünde Paraguay’ı farklı mağlup edecektir.