8 Ocak 2013 İddaa Tahminleri

Değerli iddaa tahminleri takipçilerimiz, bir hafta içi kuponuyla daha karşınızdayız. Hafta içi İspanya ve İtalya’da kupa heyecanı yaşanacak ve bu heyecanı kazanca dönüştürmek için elimizde büyük bir fırsatın bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Sizler için hazırlamış olduğumuz iddaa tahminleri kuponumuzda bulunan üç karşılaşmadan birisi İtalya Kupası’ndan, ikisiyse İspanya Kral Kupasından. Aynı zamanda oldukça heyecanlı geçmesini beklediğimiz bu üç karşılaşmanın bulunduğu kuponumuzun toplam oranıysa 4.53. Tüm iddaa tahminleri okuyucularımıza bol şanslar diliyor, hemen kuponumuzdaki karşılaşmaları değerlendirmeye başlıyoruz.

futbolcu

Betsiddaa.com da sizlere yeni tahminlerini sunmaya devam ediyor. Bu tahminlerle kazanmak istiyorsanız yüksek Bets10 oranları için TIKLAYIN!!

  • Lazio – Catania (oran 1.76) 8 Ocak

    İddaa tahminleri kuponumuzun açılışını Salı günü İtalya Kupası’nda oynanacak olan Lazio – Catania karşılaşması ile yapıyoruz. Bu sezon ligde oldukça başarılı bir performans çizen Lazio, aynı başarıyı İtalya Kupasında da sergilemek istiyor. Bir önceki turda Siena’yı uzatmalarda zor da olsa yenerek eleyen Lazio’nun rakibi bu sefer Sicilya ekibi Catania. Catania’nın oldukça dişli bir rakip olmasının yanı sıra, Catania Lazio’ya karşı oynamış olduğu son iki karşılaşmayı kazandı, üstelik son karşılaşmada 4-0’lık bir skor oluştu. Ancak formda Lazio’nun bu sefer şeytanın bacağını kıracağına ve Catania’yı mağlup edeceğine inanıyoruz.

  • Sevilla – Mallorca (oran 1.57) 9 Ocak

    İddaa tahminleri kuponumuzun ikinci maçı için İspanya’ya uzanıyoruz. Kral Kupası rövanş maçında Çarşamba günü Sevilla ile Mallorca karşı karşıya gelecek. İlk maç 5-0 Sevilla’nın galibiyetiyle sona ermişti, dolayısıyla Sevilla tur açısından çok rahat. Bu rahatlığına rağmen Sevilla yine de umutsuz Mallorca karşısında evinde galip gelmeyi bilecektir.

  • Juventus – AC Milan (oran 1.64) 9 Ocak

    İddaa tahminlerimizin sonuncusu bu hafta içi oynanacak en ilgi çekici karşılaşma hakkında. İtalya Kupası mücadelesinde iki ezeli rakip Juventus ile AC Milan karşı karşıya geliyor. Ligde çok kötü günler geçiren AC Milan’ın İtalya Kupası’ndan başka tutunacak dalı kalmadı, dolayısıyla bu eşleşmede bir üst tura çıkmak için varlarını yoklarını ortaya koyacaklar. Ancak eski başarılı günlerine geri Juventus karşısında Milano ekibinin pek başarı şansı yok gibi.