9 Şubat İddaa Tahminleri

Merhaba Betsiddaa.com okuyucuları, 9 Şubat iddaa Tahminlerimizi aşağıda sizinle paylaşacağız. Maç konusunda kısır bir gün olan 9 şubat perşembeyi sizin için 2 futbol 1 basketbol maçı ile değerlendirdik. Türkiye Liginde oynanacak 2 adet futbol maçına ilave olarak 1 adet de Euroleague maçının analizine başlayalım.

9 şubat iddaa tahminlerinin 1. maçı Galatasaray ile CSKA Moskova arasında. Açıkçası Bets10 CSKA Moskova’ya 1.20 oran verirken ne düşündü ne hesapladı çok bilmiyorum ancak bu kadar garanti bir maç için biraz yüksek bir oran gibi geldi. 1.05 gibi oranlar aslında bu maçtaki güç dengesini çok daha iyi açıklardı. Tahminimi az çok anlamışsınızdır. 1.20’den CSKA Moskova galibiyeti.

9 şubat iddaa tahminlerimizin 2. maçı İBB ile Karabükspor arasında oynanacak. Her ne kadar Karabükspor biraz kıpırdasa da, olimpiyat stadını karış karış ezbere bilen İBB rakibini sürklase edecektir ve maçı çok rahat kazancaktır. Bu maçın enteresan bir noktası da iki eski GS’li Arif ve Bülent’i karşı karşıya getirmesi olacak. Takip etmekte yarar var. Unutmadan İBB’nin galibiyet oranını da verelim. İBB’nin galibiyet oranı 1.73.

9 şubat iddaa tahminlerinizin son maçında Sivasspor sahasında Beşiktaş’ı ağarlayacak. Yönetimsel sorunları nedeniyle saatli bomba kıvamına gelen Beşiktaş’ın bu maça kafa olarak hazır çıkacağını beklemediğimden ve Sivasspor’un mevcut istikrarlı durumu ibreyi Sivasspor galibiyetine çeviriyor. Oran 2.50.

 

 

NOT: Oranlar yüksek bahis oranları ile bilinen Bets10’a aittir. Bets10 sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.